Jak wyznaczyć gościom miejsce na weselu?

Podczas planowania wesela musisz zastanowić się nad wieloma kwestiami. Logistyka jest często bardzo istotna. Każdy gość, gdy już przybędzie na wesele, powinien mieć swoje, przeznaczone dla niego, miejsce. Jak sprawić, aby na miejscu nie zapanował chaos?

Dobrym rozwiązaniem są winietki weselne. Dzięki tym wizytówkom możesz przeznaczyć każde miejsce dla gościa. Na winietkach mogą znaleźć się numery na stolik weselny czy też imiona i nazwiska gości. Każda z tych opcji jest dobra, aby wyznaczyć gościom ich miejsce.

Winietki mogą być wykonane z papieru, ale i z grubszego materiału. Zazwyczaj stawia się jednak na wersję papierową, którą można pięknie przyozdobić. Ostatnio popularna staje się też wersja wykonana z drewna. To ponadczasowa ozdoba na stół. Z pewnością goście na długo ją zapamiętają.

Bez problemu możesz dopasować swoje winietki do motywu przewodniego wesela. Mogą być pełne kolorowych kwiatów lub też przedstawiać Wasze wymalowane podobizny. Dobrze jest też pamiętać, aby winietki weselne nawiązywały do Waszych zaproszeń. Spójna stylistyka to prawdziwy klucz do sukcesu.

Wiele sklepów internetowych oferuje winietki poziome lub pionowe. Wersja pozioma jest jednak znacznie bardziej praktyczna. Zmieścisz na niej więcej tekstu oraz ozdób.

Winietka to miejsce na twórczą inwencję. Możesz ją całkowicie dopasować do swoich wymagań i pomysłów. Tak naprawdę wszystko to, co przyjdzie Ci do głowy, może znaleźć się na Twojej winietce weselnej. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie winietki na specjalnym druciku. Taką kompozycję można włożyć w kwiaty na stole czy umieścić w pobliżu ciast. To kolejny element dekoracyjny dla stołu.

Numery na stolik weselny mogą być zatem bardziej wyszukane bądź skromniejsze. Mnogość propozycji, które podsuwa nam internet, sprawia, że każdy z nas może stworzyć spersonalizowane winietki. Wystarczy wybrać materiał oraz ozdoby. Później wszystko już zależy od naszych dalszych pomysłów. Z pewnością winietki mogą sprawić, że nasze wesele będzie się wyróżniać na tle innych.

Winietki weselne dostępne w sklepie Epizodar.pl

Jak wyznaczyć gościom miejsce na weselu?
5 (100%) 1 vote