Pasy ze skóry – CraftPoint

Craftpoint to miejsce, w którym z powodzeniem zrealizuje się swoje marzenia z zakresu materiałów potrzebnych do produkcji galanterii skórzanej. Każdy kaletnik znający się na rzeczy otrzyma wszystkie niezbędne narzędzia i materiały aby z powodzeniem zrealizować swoje pomysły. Do jednych z najczęściej wybieranych z asortymentu produktów zaliczyć można specjalne pasy ze skóry.

Każdy rozmiar jaki kaletnik tylko sobie wymarzy może być dla niego skrojony – na sklepie istnieje możliwość zamówienia pasów ze skóry w określonej ilości metrów dając wysoki poziom uniwersalności produktu. Tak szlachetny materiał jak skóra garbowana roślinnie nigdy nie powinien się marnować – dlatego ta opcja jest tak potrzebna.

 

Zobacz: pasy ze skóry – CraftPoint

Z pasji do skóry..

Pasy ze skóry mogą być wykorzystywane do tworzenia projektów z dziedziny galanterii skórzanej. W dzisiejszych czasach wykorzystuje się je w większości jedynie do takich wyrobów. Jednak lata temu stanowiły one nieodzowną role w produkcji rolnej stanowiąc bardzo ważny element wielu narzędzi i maszyn. W takim wypadku mocny pas skórzany musiał wytrzymywać bardzo duże obciążenia.

W dzisiejszych czasach wykorzystywane są one głównie do produkcji pasków do spodni, dodatków do zamków czy też pasków do zegarków. Nie znaczy jednak, że wymagana jakość produktu spada – dalej ważne jest to, aby były mocne i wytrwałe.

Pasy ze skóry dostępne w Craftpoint są garbowane w sposób roślinny. Jest to bardzo dobra i przede wszystkim pożądana cecha w dzisiejszych czasach, gdzie alergików jest pod dostatkiem. Taki rodzaj garbowania niweluje do zera prawdopodobieństwo pozostania mikroskopijnych pozostałości metali na powierzchni skóry, które mogłyby uczulać. Dlatego wybierając pasy ze skóry Craftpoint ma się pewność nie tylko co do jakości produktu, ale również bezpieczeństwa jego użytkowania.

 

Podsumowanie

Pasy ze skóry Craftpoint – personalne cięcie dla każdego klienta daje mu poczucie dopasowania zamówienia dokładnie do jego potrzeb. Paski później mogą być poddawane odpowiedniej obróbce jak tłoczenie czy barwienie, lecz do klienta przychodzą w stanie nietykalnym.