Jakie dekoracje wybrać na pierwsze urodziny dziecka?

Dla rodziców organizacja pierwszych urodzin dziecka jest sporym wydarzeniem, dlatego w przygotowanie uroczystości wkłada się sporo czasu i zaangażowania. W celu podkreślenia wyjątkowości tego dnia i rangi wydarzenia, wybierane są dekoracje urodzinowe na roczek. Jednym z najczęściej wybieranych elementów są balony i świeczki.

Sprawdź również: Dekoracje urodzinowe na roczek od Dekorak

Bardzo popularne są te, które przedstawiają jedynki. Duże, foliowe cyfry dostępne w różnych kolorach z pewnością doskonale wpasują się w element wystroju. Świeczki na torcie z cyferką jeden również można zakupić w rozmaitych wariantach. Co wybrać poza elementami, które dokładnie wskazują z jaką uroczystością mamy do czynienia? Można zdecydować się między innymi na girlandy z życzeniami urodzinowymi, rozety czy konfetti. W ofercie sklepów internetowych można znaleźć również znaleźć elementy dla gości- takie jak czapeczki, które wszystkich obecnych wprowadzą w dziecięcy klimat. Organizatorzy roczku dla dziecka przygotowują najczęściej ozdobny tort, a podać można go na kolorowych papierowych talerzykach, dostępnych w pięknych pastelowych kolorach. Poza balonem w kształcie cyferki jeden, warto wybrać większą liczbę dekoracyjnych balonów, z napisaniem jeden, w kształcie bajkowych postaci bądź zwykłych, kolorowych.

Dla dzieci doskonałą atrakcją są także balony z helem, dlatego warto przemyśleć również taką opcję. Dzięki bogatemu asortymentowi, można znaleźć ciekawe i atrakcyjne dekoracje na roczek zarówno dziewczynki jak i chłopca. Zdając sobie sprawę z tego, że to urodziny wyjątkowe, warto zadbać o każdy szczegół i za przygotowanie uroczystości zabrać się nieco wcześniej. Zdjęcia z tego dnia, na których znajdą się urodzinowe dekoracje z pewnością będą świetną pamiątką na całe życie.

Jakie dekoracje wybrać na pierwsze urodziny dziecka?
5 (100%) 2 votes