Craftpoint

Każda firma tworzona z pasji jest godnym zaufania punktem, który łączy miłość do danej dziedziny życia z możliwością zarobku. Zaufanie do takich miejsc wzrasta kilkakrotnie gdyż oferowane produkty niejako utożsamiają się z twórcami danej marki. Właśnie taką firmą jest Craftpoint – sklep z akcesoriami stworzony przez kaletników dla kaletników. Osoby pasjonujące się tą dziedziną rzemiosła w dzisiejszych czasach bardzo często mają kłopoty z dystrybucją odpowiednich materiałów do budowy swoich artystycznych dzieł. Często gdy znajdą już najczęściej zagranicznego dystrybutora to import odpowiednich przedmiotów zajmuje bardzo dużo czasu. Poprzez taką kolej rzeczy projekty mogą stać w miejscu. Z czasem kaletnik może stracić zapał do ich produkcji przez co projekt może popaść w niepamięć.

 

Craftpoint chroni przed taką sytuacją zapewniając bardzo szybki dostęp do szerokiej gamy produktów z którymi z pewnością zostanie wykonany planowo każdy projekt od A do Z!

 

Sprawdź: https://craft-point.com/

 

Dlaczego wyroby skórne?

Galanteria skórzana to wyczucie smaku i elegancji, a także pewna inwestycja na wiele lat użytkowania. Obecnie gdzie aż roi się od odzieży z sieciówek można dostrzec na ulicach dziesiątki osób podobnie ubranych. Kaletnictwo to dostęp do autorskich produktów, które jakościowo biją na głowę inne materiały. Dobra skóra nie rozciąga się, a także trudno się niszczy – oznacza to, że wyroby z tego materiału będą równie długotrwałe.

 

Aby wytworzyć takie produkty jak etui, torebki, torby, paski czy portfele używa się naturalnych skór. W sklepie Craftpoint ma się dostęp do skór bydlęcych garbowanych naturalnymi metodami. Dzięki temu zapach natury pozostaje z nimi na niezwykle długi czas. Do tej skóra Maya czy też narzędzia potrzebne do jej obróbki, wytłaczania czy wybijania. Na końcu warto zaopatrzyć się w farby impregnujące – marka Fiebing’s jest najlepsza w stawce i z przyjemnością ochroni powierzchnię każdej skóry.

 

Podsumowanie

Tak szeroki wybór asortymentu sprawia, że w jednym miejscu można mieć niezwykle wygodny i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów za rozsądną cenę – to właśnie sklep kaletniczy Craftpoint.